بیلبورد رایگان

0 Comments

تبلیغات محیطی با بیلبورد رایگان

تبلیغات محیطی و به کار گیری بیلبورد یکی از موثر ترین روشای تبلیغاتی در دنیای امروزه. اما به دلیل هزینه های زیاد این نوع تبلیغات، واسه خیلی از شرکتا و مشاغل نوپا و کم سرمایه امکان به کار گیری این تبلیغات وجود نداره. در این مقاله ایده بسیار خلاقانه ای رو به شما معرفی میکنیم که میتونه واسه مشاغل کوچیک و نوپا امکان استفاده ازاین نوع تبلیغات محیطی رو جفت و جور آورد.

خلاقیت چیزی جز به کار گیری امکانات و شرایط موجود در دنیای دور و بر و خلق یه دست آورد جدید نیس. واسه خلق یه ایده نو باید سطح شناخت و دقت نظر رو زیاد کرده و به کوچیکترین نکات توجه کنیم. این توجه کردن و ریز بینی از وسیله ها و وسایل گرفته تا آداب و رسوم کشورها و ملتا پیش میره. تقریبا هر چیزی!

خلاقیت

به کار گیری فرهنگ در تبلیغات

در کشور ما عکس العمل مثبت یا منفی به اتفاقات دور و بر بسیار سریع و مرسومه، این مرام که هم جهت با پشتیبانی و یا هم دردی در بین ایرانیان ایجاد شده ، می تونه به عنوان یه الگوی تبلیغاتی مناسب استفاده بشه. شمام با این نوع هم دردیا آشنا هستین، که از جمله میشه به پارچه های شادباش و تسلیت که در کوچه ها و محلات نصب می شه اشاره کرد. تو یه اقدام خلاقانه و کمی باخبر شدن از شرایط محیط کار و کاسبی، میشه از این گزینه به عنوان یه بیلبورد تبلیغاتی رایگان استفاده کرد.

واسه به کار گیری این فوت وفن تبلیغاتی فقط به کمی آگاهی و موقعیت سنجی و یکدست چاپ شده نیاز داریم. اگه طبق این دستورالعمل رفتار کنین با مشکلی مواجه نیستین و می تونین از این روش به درستی و با تاثیرگذاری بالا استفاده کنین.

مشکلی

چه وقت از بیلبورد رایگان استفاده کنیم؟

واسه به کار گیری این فرصت عالی تبلیغاتی شما باید همیشه آمادگی داشته باشین، چون اتفاقات به صورت یهویی رخ میدن و سرعت عمل در این نوع تبلیغات خیلی با اهمیته. پیشنهاد می شه از بیلبورد رایگان در شرایط شادباش استفاده کنین، مثلا وقتی که یکی از مدیران شرکتای طرف قرارداد شما ترفیع گرفته و یا یکی از همسایگان محل کسب شما از سفر حج برگشته. شما با این فوت وفن هم در شادیای اونا سهیم شدین هم توجه بقیه رو در محیط به نام و هویت خود جلب می کنین.

بیلبورد رایگان باید چه شکلی داشته باشه؟

دقت کنین که نباید توجه بقیه به تبلیغاتی بودن ای پروژه جلب شه. پس پارچه شادباش رو به یکی از شکلای زیر طراحی کنین.

  • حتما پارچه یا برزنت بیلبورد رایگان رو چاپ کنین و از به کار گیری پارچه نویسی سنتی دوری کنین.
  • بیلبورد رایگان رو در محل مناسبی نصب کنین تا تاثیرگذارتر باشه.
  •  واسه آدمایی که نمیشناسید از این روش استفاده نکنین.
  • واسه پیام تسلیت از این روش استفاده نکنین.
  • پارچه رو با بالاترین کیفیت چاپ کنین.
  • از نوشتن شماره تلفن روی پارچه دوری کنین و تنها نام شرکت، لوگو و نشانی سایت رو در اون قید کنین.