سمینار کارشناسی ارشد مهندسی عمران – راه و ترابری: ارزیابی و بررسی نقش مواد مضاف در اصلاح معایب و بهبود مشخصات مخلوط های آسفالتی گرم

0 Comments

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی عمران- راه و ترابری

عنوان: 

ارزیابی و مطالعه تأثیر مواد مضاف در اصلاح معایب و بهبود مشخصات مخلوط های آسفالتی گرم

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده:

در کشور ما ایران به دلیل کثرت وجود معادن و منابع قیری روسازی های آسفالتی به عنوان روسازی معمول و متداول جاده ها مورد بهره گیری قرار می گیرند. پس مطالعه تأثیر موادی که باعث بهبود کیفیت و مشخصات مخلوط های آسفالتی می گردد بسیار مهم می باشد. از این جهت علاقه اینجانب برای پژوهش در این زمینه برانگیخته گردید. در مطالعه های جاده های موجود در جهان مشخص شده می باشد که از انواع مختلف قیر معمولی و با درجات مختلف برای تولید آسفالت می گردد و این در حالی می باشد که قیر هیچ گاه دارای یک سری خواص فیزیکی و مکانیکی کاملاً رضایت نمی باشد، پس پژوهش در مورد مواد اصلاح کننده قیر یک امر ضروری می باشد. در این پژوهش تاثیر مواد مضافی زیرا: موم های تجاری مانند: پارافین FT, موم montan, موم پلی اتیلن pw, زغال حاصل از چوب درختانWCP, دوده شیمیاییCBC, مواد اصلاح کننده پلمیری شامل: پلی آلفااولفین غیر بلوری، پلی اولفین-بوتادین – استیرن TOP-SBS,(SBS, اتیلن وینیل استات EVA, لاستیک تایر بازیافتی ، استیرن- بوتادین لاستیک elvaloy, SBR, پلی اتیلن ضایعاتی با چگالی بالا HDPE، شیشه بازیافتی ، الیاف پلی پروپلین PP، الیاف تایر ضایعاتی، الیاف سلولزی، الیاف قالی، پلی استر، aspha-min, sasobit, خاکستر پسمانده حاصل از کوره زباله سوز IBA, رزین پلی استر PR، نخاله آهک بازیافتی، مواد کاهش دهنده قابلیت اشتعال مانند: دی کربو مودی فنیل اتر، تری اکسید آنتیموان وبورات روی، گرافیت، پودرهای معدنی، سرباره های کارخانجات ذوب فولاد، رس متبلور، ماده حاصل از ترکیبات SEBS، و رس متبلور، سنگ مرمر ضایعاتی، مصالح بتنی بازیافتیRCA، مورد مطالعه قرار می گیرد. 

مقدمه
در کشور ما ایران به دلیل کثرت وجود معادن و منابع قیری روسازی های آسفالتی به عنوان روسازی معمول و متداول جاده ها مورد بهره گیری قرار می گیرند. پس مطالعه تأثیر موادی که باعث بهبود کیفیت و مشخصات مخلوط های آسفالتی می گردد بسیار مهم می باشد. از این جهت علاقه اینجانب برای پژوهش در این زمینه برانگیخته گردید. در مطالعه های جاده های موجود در جهان مشخص شده می باشد که از انواع مختلف قیر معمولی و با درجات مختلف برای تولید آسفالت می گردد و این در حالی می باشد که قیر هیچ گاه دارای یک سری خواص فیزیکی و مکانیکی کاملاً رضایت نمی باشد، پس پژوهش در مورد مواد اصلاح کننده قیر یک امر ضروری می باشد.
تعداد صفحه : 300
قیمت : 14700 تومان

***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *