سئو

رتبه بندی کلمات کلیدی خود را روی Autopilot تنظیم کنید

این بدان معنی است که افراد می خواهند گزارش های داده خود را بدون مراجعه به برنامه و درخواست اطلاعات و درخواست اطلاعات تحویل داده شوند.

خوب ، اکنون من غمگین هستم … به نظرم آنها دوست ندارند از رتبه بندی وب پیشرفته استفاده کنند و از آنجایی که می خواهند آن را با کمترین حد ممکن ببینند …

داشتم شوخی میکردم!

طبیعی است که بخواهیم با حداقل تلاش بهترین نتیجه را بدست آوریم.

تنظیم خودکار …

آره. فقط یک بار می توانید از Advanced Web Ranking استفاده کنید و تمام گزارش های مورد نیاز ، بروزرسانی و ارسال شده از طریق ایمیل را برای شما ، مشتری های خود یا هر کس که مایل باشید ، داشته باشید.

اما قبل از تعیین تمام مراحل مورد نیاز برای تنظیم رتبه بندی وب پیشرفته برای این کار ، بگذارید به چند نکته عالی دیگر که می توانید انجام دهید اشاره کنم:

     

  • آیا بیش از یک پروژه در Advanced Web Ranking دارید ، می توانید آن را فقط یک بار برای همه پروژه های خود تنظیم کنید. بنابراین شما می توانید با همین سهولت هر کاری را که باید انجام دهید مدیریت کنید.
  •  

  • شما فقط به چند گزارش محدود نمی شوید. شما می توانید تمام گزارش هایی را که قلب شما می خواهد بخواهید (به معنای واقعی کلمه می توانید آنها را داشته باشید) مهم نیست ، زیرا تعداد آنها زیاد است ، زیرا دوباره ، قالب ها را همانطور که می خواهید ، می سازید ، یک بار ، و سپس می توانید آنها را برای همه پروژه ها اعمال کنید. >
     
  • شما تنظیم کردید که گزارش گزارش هر زمان که می خواهید ساخته می شود. با رتبه بندی پیشرفته وب ، به روزرسانی های آن با شروع برنامه و اجرای آنها ، به هیچ وجه شما را آزار نمی دهد. بنابراین حتی لازم نیست به یاد داشته باشید که آنها وجود دارند.

بنابراین ، خط پایین: یک لیست آرزو ایجاد کنید ، و رتبه بندی وب پیشرفته باعث می شود که این اتفاق بیفتد!

… و ایمیل خود را بررسی کنید تا گزارش ها را مشاهده کنید

فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

اکنون ، با مراحل شروع می کنیم (من بیش از حد بر کارهای ساده اصرار نخواهم داشت بلکه به موارد خاصی که شما باید انجام دهید تا خودکار فرایند باشد):

۱ ٫ ابتدا باید گزارشهایی را که می خواهید ایجاد شود تنظیم کنید و بعداً از طریق ایمیل ارسال شود (از فهرست [گزارش ها] -> [گزارش جدید]).

در این مرحله ، فقط یک مورد وجود دارد که باید متفاوت از حالت عادی تنظیم کنید ، بنابراین گزارش ها از طریق ایمیل برای شما یا مشتریانتان در نسل ارسال می شوند: در بخش تنظیمات [ارسال گزارش از طریق ایمیل] بررسی کنید. کادر بررسی [ارسال گزارش از طریق ایمیل].

اگر قبلاً داده های حساب ایمیل خود را تنظیم نکرده اید ، در این مرحله از شما خواسته می شود تا این کار را انجام دهد.

به شما یادآوری می کنم که اگر می خواهید الگوی گزارش برای چندین پروژه در دسترس باشد ، می توانید کادر انتخاب [گزارش گزارش را در همه پروژه ها (الگوی جهانی) در دسترس کنید] را فعال کنید. ] بخش.

۲ step مرحله دوم تنظیم برنامه زمانبندی است.

بین دو به روزرسانی متعاقب ، تمام گزارش های تولید شده داده های جمع آوری شده در آخرین به روز رسانی را ارائه می دهند. بنابراین ، برای درج داده های جدید ، تولید گزارش باید با یک به روزرسانی پروژه همراه باشد

این بدان معنی است که ابتدا باید بروزرسانی را تنظیم کنید. از منوی [وظایف برنامه ریزی شده] -> [جدید] -> [به روزرسانی برنامه] ، پروژه هایی را که به آنها مراجعه می کنید ، انتخاب کنید.

برنامه ریزی

در این لحظه اطمینان حاصل کنید که گزینه [گزارش های منتخب] از میان [[گزارش های مورد نظر برای تولید] را انتخاب کنید تا بتوانید گزارش های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۳ ٫ حدس بزن چی؟ شما انجام داده اید! اکنون می توانید برنامه را ببندید و منتظر بمانید تا طبق برنامه ای که تعریف کرده اید گزارش های خود را به شما تحویل دهند. با برنامه ریزی به روزرسانی های پیشرفته ، رتبه بندی وب پیشرفته به طور خودکار شروع خواهد شد ، آنها را اجرا کرده و گزارشاتی را که درخواست کرده اید برای شما ارسال می کند. لازم نیست کار دیگری انجام دهید ، بلکه رایانه خود را در حین به روزرسانی ادامه دهید.

حالا ، به من بگو! برای سهولت در کار خود ، به رتبه بندی وب پیشرفته نیاز دارید؟ پیش بروید ، غیرممکن ها را تصور کنید و خواسته های خود را با ما در میان بگذارید!

طبق معمول ، بخش نظرات در انتظار شماست یا آن را سریع در توییتر قرار دهید.

اعتبار عکس: markweb