سئو

سرعت بخشیدن به وردپرس با سئو در ذهن

موفقیت یک وب سایت – به شرطی که در یک فروشگاه آنلاین ، وبلاگ شخصی یا سایت وابسته – به ارائه تجربه عالی و معنادار کاربر می پردازد ، جوش می خورد. این مورد به ارزش شما برای ارائه محتوا ، طراحی کلی سایت و سرعت عملکرد آن توجه می کند. این ممکن است برای شما تعجب آور باشد ، اما سرعت به طور مستقیم با میزان گزاف گویی مرتبط است – یک متریک ترسناک که سایت شما را به روش های ناخوشایندی تحت تأثیر قرار می دهد.

علاوه بر این ، میزان گزاف گویی و طول جلسه همچنین بر موقعیت صفحه شما در SERP تأثیر می گذارد ، زیرا آنها منعکس کننده تعامل مخاطب شما هستند. بنابراین نه تنها تعداد کمتری دریافت می کنید بلکه به بازدید سایت و ترافیک ورودی نیز آسیب می رسانید.
بازدید سایت

خوشبختانه چندین کار وجود دارد که می توانید برای بهبود سرعت سایت و SEO سایت خود انجام دهید. در اینجا پنج مورد از مواردی که می توانید با آنها شروع کنید:

۱ a میزبان خوبی را انتخاب کنید

اولین تصمیمی که باید هنگام ساخت یک سایت اتخاذ کنید ، راه حل میزبانی وب شماست. این موضوع می تواند تأثیر بسیار زیادی در کوتاه مدت یا بلند مدت در سایت شما بگذارد. با این حال ، بسیاری از دارندگان سایت نمی توانند پیامدهای کامل میزبانی وب را هنگام عملکرد سایتشان مشاهده کنند.

راه حل

به یاد داشته باشید که همه خدمات میزبانی وب از زیرساخت های یکسانی برخوردار نیستند. این شامل سخت افزار سرور ، پشتیبانی مشتری و مقیاس پذیری برنامه های میزبانی است. به طور طبیعی ، سخت افزار بهتر به معنای ذخیره و پهنای باند بزرگتر برای وب سایت شما است. به همین دلیل است که باید به مشخصات برنامه های میزبانی توجه کنید و یکی از متناسب با نیاز سایت خود را انتخاب کنید.

یک برنامه میزبانی مشترک ممکن است ترفندهایی را برای وبلاگ های شخصی ایجاد کند ، اما در مورد فروشگاه های آنلاین ، وب سایت های تجاری و سایر سایت هایی که ترافیک زیادی به دست می آورند ، تقریباً به اندازه VPS یا میزبانی اختصاصی نزدیک نیست. همچنین برنامه های میزبانی WordPress مدیریت شده وجود دارد که به طور خاص برای کاربران WordPress بهینه شده است.

برای کمک به شما در این مرحله ، باید به بعضی از هاستهای مناسب و مناسب که میزبان مدیریت شده WordPress و همچنین راه حلهای مقیاس پذیر متناسب با نیازهای مختلف وب سایت را ارائه دهید ، نگاهی بیندازید در اینجا چند گزینه میزبانی وجود دارد که به نظر شما مفید است:

   

 • SiteGround – یک شرکت میزبان حق بیمه که ۹۹٫۹۹۶٪ زمان به روز را تضمین می کند. همچنین یک راه حل میزبانی مشترک عالی با عملکرد بهینه (قابل مقایسه با VPS در رابطه با امنیت و بروزرسانی) ارائه می دهد. سرانجام ، SiteGround از ویژگیهای ذخیره پیشرفته و همچنین یک ماژول یکپارچه گوگل PageSpeed ​​استفاده می کند ، که باعث می شود سایت شما از دستورالعمل های سرعت تنظیم شده توسط خود گوگل پیروی کند.
 •  

 • InMotion – این شرکت خاص یکی از سریعترین راه حل های میزبانی وب را ارائه می دهد – حتی برنامه میزبانی مشترک. دلیل این امر این است که آنها فقط از SSD یا درایوهای حالت جامد برای تغذیه سرورهای خود استفاده می کنند ، که بسیار سریعتر از هارد دیسک هستند.
 •  

 • WiredTree – WiredTree یکی از معتبرترین میزبان های مدیریت VPS است. آنها مراقبت از همه سخت کوشی ها که مدیریت VPS است انجام می دهند و به شما این امکان را می دهند که روی کارهایی که انجام می دهید متمرکز شوید – فقط سایت خود را به جای کل سرور مدیریت کنید. تیم پشتیبانی آنها همچنین برای جلب رضایت مشتریان خود در فضای میزبان وب بسیار محبوب است.
 •  

 • HawkHost – این میزبان وب کانادایی به سرعت نام خود را در جامعه میزبان وب و به ویژه در انجمن محبوب WebHostingTalk ایجاد کرده است. آنها همچنین فضای زیادی برای رشد را ارائه می دهند ، زیرا می توانید از میزبانی مشترک به نمایندگی مجدد به VPS بروید ، تا سرورهای اختصاصی با هاوکاست.
   
 • BlueHost – آخرین و مهم نیست ، Bluehost یکی از محبوب ترین شرکت های میزبانی در اطراف است که می تواند عملکرد برتر در سایت WordPress شما ارائه دهد. این پنل ارزان ، قابل اطمینان است و یک کنترل پنل با کاربرد آسان را ارائه می دهد که می تواند به بلاگ نویسان جدید کمک کند تا سایت خود را در هر زمان و زمان دیگری فعال کنند.

رد سلب مسئولیت: من با SiteGround ، InMotion و BlueHost و بررسی هایی که برای ارتباط با آنها مرتبط شده ام ، وابسته هستم. اگر پیوندهای داخل بازبینی ها را دنبال کرده و خدمات آنها را خریداری کنید ، به من یک کمیسیون کوچک پرداخت می شود.

۲ ٫ از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید

صحبت از میزبانی WordPress مدیریت شده ، شایان ذکر است که برخی از شرکت ها قبلاً از CDN برای افزایش بیشتر سرعت سایت استفاده می کنند. اما اگر از VPS یا هاست اختصاصی یا میزبان WordPress مدیریت شده ای استفاده می کنید که از CDN استفاده نمی کند ، باید در نظر داشته باشید که به دنبال آن باشید.

CDN با انتقال شبکه ای از سرورها برای انتقال داده های استاتیک مانند تصاویر ، فیلم ها ، JavaScript و CSS کار می کنند. این سرورها نیز توزیع می شوندد در نقاط مختلف در سراسر جهان. از آنجا که CDN به شما امکان استفاده از نزدیکترین سرورهای جغرافیایی را می دهد ، می توانید از حداکثر سرعت سایت ، استفاده بهتر از پهنای باند و بازدید کنندگان خوشحال تر اطمینان حاصل کنید.

۳ ٫ بارگیری بر تنبلی اهرمی

“بارگذاری تنبل” مفهوم بارگذاری فقط عناصر صفحه بالای صفحه است. این منطقه در بالای صفحه است که بلافاصله با بارگیری قابل مشاهده است. بقیه صفحه فقط بارگیری می شود که کاربر شروع به پیمایش به پایین کند.

با بارگذاری تنبل ، مرورگرها دیگر نیازی به بارگیری عناصر در کل صفحه برای نمایش چیزی برای مخاطبان خود ندارند – به طور قابل توجهی سرعت بارگیری صفحه را افزایش می دهند. بهترین قسمت این است که می توانید با استفاده از افزونه های رایگان این کار را به راحتی در سایت WordPress خود پیاده سازی کنید ، و این کار را به یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای سرعت بخشیدن به سایت خود انجام دهید ، تبدیل کرده است.

در نظر داشته باشید که بسیاری از کاربران سایت را بر اساس آنچه در بالای صفحه مشاهده می کنند ارزیابی می کنند. شما می توانید با اضافه کردن عناصر مهم بصری مانند CTA ها و نشانه های جهت دار ، از این مزیت استفاده کنید. این فقط برنامه ریزی یک طرح و مشخص کردن مطالبی است که می تواند توجه مخاطبان شما را به خود جلب کند.

برنامه ریزی

۴ ٫ از Hotlinking جلوگیری کنید

اگر سایتهای دیگر به محتوای شما پیوند می خورند ، پس از آن چیز خوبی است ، درست است؟ نه همیشه.

درست است که پیوندها به مقالات شما می تواند باعث ایجاد ترافیک ارگانیک و بهبود اقتدار دامنه شما شود. با این وجود ، پیوند دادن به تصاویر ، فیلم ها یا هر پرونده دیگر در سایت شما داستانی متفاوت است. در واقع ، این وب سایتهای پیوند دهنده در واقع “پهنای باند” شما را “سرقت” می کنند.

به عنوان مثال ، اگر یک وبلاگ نویس دیگر از طریق URL کامل از تصویر شما استفاده کند ، در واقع او هر زمان که کسی از سایت خود به آن نگاه کند ، از پهنای باند شما استفاده می کند. البته این مسئله بیشتر مشکل ساز است اگر سایت پیوند دهنده مخاطبان گسترده را جذب کند.

برای محافظت از محتوای خود درمورد اتصال سریع ، باید کمی کد را در فایل .htaccess ریشه خود وارد کنید. با احتیاط عمل کنید زیرا اشتباهات ممکن است باعث خرابی شدید شود. می توانید این پست را بخوانید تا در مورد چگونگی محافظت از مطالب خود در برابر هات لینکینگ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

۵ ٫ سایت خود را بهینه کنید

گذشته از محافظت از hotlink و بارگذاری تنبل ، چندین کار دیگر نیز وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به وب سایت WordPress خود را انجام دهید. ابتدا می توانید تصاویر خود را با استفاده از افزونه ای مانند WP Smush فشرده سازی کنید. این به طور قابل توجهی مدت زمان بارگیری آنها را بدون خطر آمدن کیفیت تصویر کاهش می دهد. همچنین باید بارگیری با W3 Total Cache را فعال کنید تا سایر عناصر صفحه سریعتر بارگیری شوند.

در آخر ، پاک کردن پایگاه داده خود را فراموش نکنید. به یاد داشته باشید که بانک اطلاعاتی شما پر از داده هایی است که ممکن است در درازمدت باعث جمع شدن و هدر رفتن فضای شوند. این شامل نظرات اسپم ، پیش نویس ها ، جداول ، بازنگری های پست و غیره است. البته می توانید به صورت دستی این اشیاء را یک به یک پاک کنید یا می توانید از ابزاری مانند WP-Optimize استفاده کنید.

اسپم

نتیجه گیری

امروز ، موفقیت آنلاین به دست کسانی می رسد که بالاتر از همه تجربه کاربری را دارند. چه نوع محتوای عالی خواهد بود اگر مخاطبان خود را با یک سایت لاغر استقبال کنید؟

به همین دلیل است که باید سایت خود را بر اساس پایه های محکم بنا کنید – از یک میزبان وب بزرگ تا بهترین روش های بهینه سازی در صفحه. نه تنها از کاربران رضایت بخش تبدیل بهتری خواهید داشت بلکه در SERP ها نیز از رتبه های بالاتری برخوردار خواهید شد.